Євгенія Золотоверха, Тарас Кобзар, Ілона Довгань та Ігор Сємьонич поділилися своїми головними правилами, з якими йдуть по життю.

Перемогли чесність, віра в добро та наполегливість у досягненні мети!

Євгенія Золотоверха: шукати своїх, не боятися, бути вдячним

Ми народжені для щастя!  Шукати радість у житті в найважчі моменти, шукати «своїх» людей.

Не бійся – роби. Якщо є можливість зростати, то потрібно її використовувати.

Навіть коли не впевнена в собі, особливо, якщо не впевнена.

Вдихни, видихни і спробуй.

Не забувай казати людям приємне, і які вони молодці.

Поважай чужу працю, сміливість, талант.

Гидоту знайде хто сказати, а от похвалити можеш ти.

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв

Тарас Кобзар: пробувати нове, слухати людей, вірити в хороше

Тарас Кобзар, одяг: ANDREAS MOSKIN

Перше моє правило: немає нічого цікавішого, аніж спробувати щось нове!Це стосується багатьох речей: страв, подорожей, занять, знайомств. Здається, в такі моменти ми впускаємо в серце всесвіт, і він дає нам сили та натхнення.

Друге правило – «Мовчання – золото». Я – з тих, хто більше слухає й чує людей. У наш час дуже важливо давати оточуючим можливість виговоритися. Я не лізу людям у душу. Не випитую особисті речі, не роздаю непотрібні поради та не зазираю в чужий гаманець чи ліжко. Настане час – і ви самі мені все розкажете!

І третє – вірити в людей! Звісно, допоки хтось усе цілковито не зіпсує – я буду мати до нього кредит довіри. Завжди намагатимусь розгледіти хороші якості та сторони людини.

Ілона Довгань: розуміти мету, бути чесною та брати відповідальність

Ілона Довгань, одяг: Must Have, Pure Creative Project, Dolce Donna

Розуміти, навіщо я це роблю, з якою метою?.. Часто це допомагає зрозуміти: варто чи ні, й або підкріплює бажання, або скасовує. А також допомагає підібрати найкращий «інструмент» для досягнення мети.

Бути чесною перед собою й людьми. Навіть якщо ніхто не дізнається, все одно хочу спати спокійно…

Прислухатись до себе і брати на себе відповідальність. Щоб не перекладати на когось провину й чітко усвідомлювати: моє це чи не моє, хочу я це робити чи ні. Так легше переносити небажані наслідки, адже це було моє рішення, я так захотіла.

Ігор Сємьонич: бути корисним, не здаватись, будувати плани

Ігор Сємьонич, одяг: Roy Robson

Бути корисним. Вважаю, все, що будується навколо, має нести виключно корисний характер та піклуватись, аби не завдати шкоди. Користь нині сприймаю як синонім поваги до суспільства, як внесок у майбутнє.

Ніколи не здаватись. Важливо йти до своєї мети. На перший погляд задача здаватиметься дрібницею. Не так потрібною. Але в підсумку отримані знання та досвід можуть стати найголовнішим здобутком.

Будувати плани. Це – правило, здобуте під час повномасштабного вторгнення. Перші пів року я не міг уявити, як у теперішніх умовах складати пункти на майбутнє… на що взагалі опиратись? Це ж задача. Тоді мають бути дані. Але занадто мало відомих значень. Тут я зрозумів, що умовності слід відкласти, а натомість опертись на внутрішні відчуття. На власні бажання. На мрії. Навіть якщо це все здається нереальним. Прагнути та досягати нереального – ось чому мене навчив 2022-й рік.

Фото: Євген Міглазов

Стиль: Майя Іванова, Ірина Дронова

Візаж: Анастасія Шкіра, Лариса Олексенко, Тетяна Збродська