Євгенія Золотоверха, Тарас Кобзар, Ілона Довгань та Ігор Сємьонич поділилися своїми головними правилами, з якими йдуть по життю.
Перемогли чесність, віра в добро та наполегливість у досягненні мети!
Євгенія Золотоверха: шукати своїх, не боятися, бути вдячним
Ми народжені для щастя! Шукати радість у житті в найважчі моменти, шукати «своїх» людей.
Не бійся – роби. Якщо є можливість зростати, то потрібно її використовувати.
Навіть коли не впевнена в собі, особливо, якщо не впевнена.
Вдихни, видихни і спробуй.
Не забувай казати людям приємне, і які вони молодці.
Поважай чужу працю, сміливість, талант.
Гидоту знайде хто сказати, а от похвалити можеш ти.
Тарас Кобзар: пробувати нове, слухати людей, вірити в хороше

Перше моє правило: немає нічого цікавішого, аніж спробувати щось нове!Це стосується багатьох речей: страв, подорожей, занять, знайомств. Здається, в такі моменти ми впускаємо в серце всесвіт, і він дає нам сили та натхнення.
Друге правило – «Мовчання – золото». Я – з тих, хто більше слухає й чує людей. У наш час дуже важливо давати оточуючим можливість виговоритися. Я не лізу людям у душу. Не випитую особисті речі, не роздаю непотрібні поради та не зазираю в чужий гаманець чи ліжко. Настане час – і ви самі мені все розкажете!
І третє – вірити в людей! Звісно, допоки хтось усе цілковито не зіпсує – я буду мати до нього кредит довіри. Завжди намагатимусь розгледіти хороші якості та сторони людини.
Ілона Довгань: розуміти мету, бути чесною та брати відповідальність

Розуміти, навіщо я це роблю, з якою метою?.. Часто це допомагає зрозуміти: варто чи ні, й або підкріплює бажання, або скасовує. А також допомагає підібрати найкращий «інструмент» для досягнення мети.
Бути чесною перед собою й людьми. Навіть якщо ніхто не дізнається, все одно хочу спати спокійно…
Прислухатись до себе і брати на себе відповідальність. Щоб не перекладати на когось провину й чітко усвідомлювати: моє це чи не моє, хочу я це робити чи ні. Так легше переносити небажані наслідки, адже це було моє рішення, я так захотіла.
Ігор Сємьонич: бути корисним, не здаватись, будувати плани

Бути корисним. Вважаю, все, що будується навколо, має нести виключно корисний характер та піклуватись, аби не завдати шкоди. Користь нині сприймаю як синонім поваги до суспільства, як внесок у майбутнє.
Ніколи не здаватись. Важливо йти до своєї мети. На перший погляд задача здаватиметься дрібницею. Не так потрібною. Але в підсумку отримані знання та досвід можуть стати найголовнішим здобутком.
Будувати плани. Це – правило, здобуте під час повномасштабного вторгнення. Перші пів року я не міг уявити, як у теперішніх умовах складати пункти на майбутнє… на що взагалі опиратись? Це ж задача. Тоді мають бути дані. Але занадто мало відомих значень. Тут я зрозумів, що умовності слід відкласти, а натомість опертись на внутрішні відчуття. На власні бажання. На мрії. Навіть якщо це все здається нереальним. Прагнути та досягати нереального – ось чому мене навчив 2022-й рік.
Фото: Євген Міглазов
Стиль: Майя Іванова, Ірина Дронова
Візаж: Анастасія Шкіра, Лариса Олексенко, Тетяна Збродська