Другий рік поспіль телеканал «Київ 24» потрапив до списку рекомендованих медіа України за версією Інституту масової інформації та ГО «Детектор медіа»

Перевірені та рекомендовані журналістські проєкти в усіх регіонах України представлені у вигляді всеукраїнської онлайн-карти. Карта створена Інститутом масової інформації та ГО «Детектор медіа» й має допомогти аудиторії українських медіа відповісти на питання: «Що читати/дивитися?» та знайти достовірну та актуальну інформацію.

Телеканал Київ
Правила здоров’я від ведучих телеканалу «Київ24» Андрія Джеджули, Олесі Кобзар, Юлії Боднар, Слави Соломки, Анастасії Красніцької та Юлії Матвєєвої

У Всесвітній день здоров’я, який відзначають 7 квітня, ведучі розповіли, яким чином вони підтримують свій організм у хорошій фізичній формі та піклуються про ментальне здоров’я під час війни і в цілому.

Телеканал Київ
Ведучий телеканалу «Київ24» Слава Соломка назвав п’ять театральних вистав, які, на його думку, обов’язково треба подивитися

27 березня – Міжнародний день театру, який широко вшановуємо в колі київських театралів. Треба сказати, що український театр зараз переживає ренесансні часи, й війна дала театральній спільноті друге дихання, об’єднавши українців навколо власної культури. Цього дня ми звернулися до телеведучого нашого каналу Слави Соломки, професійного актора та  вдумливого глядача, справжнього театрального експерта, з проханням скласти його особистий рейтинг найкращих постановок останнього часу.

Телеканал Київ
Росія намагалася заглушити сигнал каналу «Київ24» та низки інших українських телеканалів і радіостанцій на супутнику

13 березня була виявлена чергова спроба заглушити мовлення телеканалу «Київ24» та низки інших українських телеканалів і радіостанцій на супутнику Astra з центру космічного зв’язку «Медвежі озера» в Росії.

Телеканал Київ
210-річчя з дня народження Шевченка: ведучі телеканалу «Київ24» прочитали улюблені рядки поета й поділилися цікавими фактами з його життя

У 210-ту річницю з дня народження, без перебільшення, Генія – Тараса Шевченка – 9 березня ведучі телеканалу «Київ24» продовжили флешмоб читання віршів під хештегом #Київчитає і свої ефірні години розпочинали з рядків із його творів, які їм найбільше відгукуються.

Телеканал Київ
Два роки повномасштабної війни. Нам боляче й важко. Але ж ми вже перемогли!

Про головні досягнення нас усіх як народу й кожного з нас як особистості сьогодні, 24 лютого 2024 року, розмірковують телеведучі каналу «Київ24» Слава Соломка, Анастасія Красніцька, Тарас Кобзар, Андрій Рудий, Ілона Довгань та Олеся Кобзар.

Телеканал Київ
«Молитва за Україну»: Анастасія Красніцька стане модераторкою масштабного заходу 24 лютого

Консолідуюча «Молитва за Україну» відбудеться в Києві та в понад 50 країнах світу. Метою заходів є привернення уваги до другої річниці повномасштабної війни та об’єднання різних країн навколо України, молитви різних конфесій як підтримка духовної культури та приклад єдності української нації.

Телеканал Київ
Кохання та війна. Телеведучі каналу «Київ24» вирішили ще ближче познайомити українців із віршами сучасних українських поетів

У флешмобі взяли участь Слава Соломка, Євгенія Золотоверха, Анастасія Красніцька, Сергій Одаренко, Олеся й Тарас Кобзарі, Сергій Смальчук, Олеся Турчин, Андрій Рудій та Ірина Король

Телеканал Київ