На телеканалі «КИЇВ24» – випускний! Учасниці спецкурсу «Операторська справа» успішно закінчили навчання й отримали сертифікати

Протягом інтенсивного курсу, започаткованого телеканалом «КИЇВ24» разом із Укртелерадіопресінститутом, учасниці відвідували теоретичні заняття та практикувалися під керівництвом досвідчених фахівців.

Телеканал Київ
Ведуча каналу «Київ24» Анастасія Красніцька: «Справжній тележурналіст – той, хто зробив життя своєю роботою, а роботу – життям»

«Коли мене запитують про день народження, я завжди відповідаю: «тоді, коли в Богдана Ступки, Івана Франка, Теодора Драйзера – 27 серпня»,  –  жартує Анастасія Красніцька. Їй – 34. Це її «друге пришестя» на телеканал «Київ24», й вона вважає, що їй дуже пощастило. Чим, окрім телебачення, захоплюється Настя, про що мріє – в інтерв’ю з телеведучою.

Телеканал Київ
Усе, що варто знати про професію військового: телеканал «КИЇВ24» запустив новий спецпроєкт «За покликом серця»

Спецпроєкт, створений у рамках співпраці з різними військовими частинами (в/ч) ЗСУ має на меті донести до аудиторії важливість та престижність професії військовослужбовця Збройних Сил України.

Телеканал Київ
Вже скоро! Через два тижні учасниці спецкурсу «Операторська справа», який був започаткований телеканалом «КИЇВ24» разом з Укртелерадіопресінститутом, отримають сертифікати та зроблять перші кроки в новій професії

На початку травня телеканал «КИЇВ24» оголосив про набір дівчат на спеціальний курс із навчання операторок, і ось уже зараз десять тих, хто пройшов конкурс, демонструють свої перші досягнення. Наш кореспондент побував на заняттях та переконався, наскільки творча та робоча атмосфера панує в аудиторії та на знімальних майданчиках та наскільки багато вдається дізнатися та зробити всього за один день!

Телеканал Київ
Андрій Джеджула: «Ми лише здаємо кров у комфортних умовах для тих людей, які за нас її проливають»

Ведучий телеканалу «КИЇВ24» Андрій Джеджула вперше пішов здавати кров із початком повномасштабної війни, й відтоді робить це регулярно. Напередодні Всесвітнього дня донора крові, який відзначають 14 червня, ми поговорили з ним про його власний досвід, важливість та приємні бонуси донорства.

Телеканал Київ
Телеведуча каналу «КИЇВ24» Анастасія Красніцька разом зі Світланою Тарабаровою, Наталкою Карпою, Інною Мірошниченко, Уляною Пчолкіною та іншими відомими людьми закликала українців подбати про своє здоров’я та перевірити родимки

Телеканал «КИЇВ24» підтримав соціально-інформаційний проєкт SkinScan/Я бережу свою шкіру, а обличчям проєкту стала телеведуча Анастасія Красніцька. Її світлина представлена в унікальній фотовиставці, яка відкрила місячник безкоштовної діагностики родимок

Телеканал Київ
Проєкт «ІПСО» «Радіо Київ – 98 FM» та телеканалу «КИЇВ24» став фіналістом конкурсу «ТРО Медіа» «Війна в об’єктиві»

 Мета конкурсу – відзначити авторів найкращих журналістських робіт про боротьбу українського народу, національний спротив та звитягу українських воїнів.

Телеканал Київ
Ведуча телеканалу «Київ24» Ірина Король взяла участь у благодійному проєкті «Фото як терапія»

Відкриття виставки «Фото як терапія» відбудеться 31 травня о 16:00 у Галереї мистецтв (Київ, вул. Р. Рейгана, 6). Мета фотовиставки – заклик до людей ставати донорами кісткового мозку.

Телеканал Київ