Ілона Довгань оголосила ім’я лауреата Премії імені Василя Стуса 2023 року

Ведуча телеканалу «КИЇВ24» Ілона Довгань стала ведучою урочистої церемонії нагородження Премією імені Василя Стуса, яка відбулася в Києві у просторі PEN Ukraine. Цьогоріч Премією було відзначено режисера-документаліста Сергія Буковського.

Телеканал Київ
Команда телеканалу «КИЇВ24» долучилася до Всесвітнього дня прибирання

16 вересня 2023 року в Україні відбулась найбільша соціальна екологічна подія глобального масштабу. Десятки тисяч громадян у 24 регіонах приєдналися до World Cleanup Day разом із 70 мільйонами учасників у 191 країні світу з метою формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Телеканал «Київ» також взяв участь у Всесвітньому дні прибирання. Співробітники організували масове прибирання всередині будівлі каналу та на прилеглій території.

Телеканал Київ
Андрій Джеджула: «Якщо ми ще не перемогли, значить, кожен із нас зробив недостатньо»

Андрій Джеджула зізнається, що не любить думати про свій вік, адже головне – не цифра в паспорті, а те, який вигляд ти маєш і який спосіб життя ведеш. Разом із ведучим телеканалу «КИЇВ24» у День його народження ми розглядаємо дитячий фотоальбом і говоримо про батьків, дітей і те, що дає підтримку під час війни.

Телеканал Київ
Про пісню, яка може довести до сліз, мрію й те, що приховує всередині: одинадцять цікавих фактів про ведучого Тараса Кобзаря

Уже вдруге свій День народження Тарас Кобзар відзначає під час повномасштабної війни. Ми підготували одинадцять цікавих фактів про ведучого телеканалу «КИЇВ24».

Телеканал Київ
Новий проєкт телеканалу «КИЇВ24»: тварини також мають права!

Увага! Тепер щовихідних о 14:10 в ефірі телеканалу «КИЇВ24» – рубрика «Візьми мене!» У суботу телеведучий Андрій Джеджула шукає батьків для котика, в неділю – для песика. Всі тварини – з важкою долею і мріють знайти свою люблячу людину.

Телеканал Київ
Незалежність: свято наших сердець! Ведучі телеканалу «КИЇВ24» розповіли про те, що для них цей величний день

Переважна більшість ведучих телеканалу «КИЇВ24» – майже ровесники Незалежності. Хтось народився разом із нею, хтось трохи раніше, але кожен із дитинства знав, що Незалежність – це наша гордість, любов, свобода. Тому наші ведучі сьогодні не просто привітали українців із головним святом країни. Вони розповіли свої історії про країну, яка в нас одна на всіх, і в кожного своя. Вийшло зворушливо і хвилююче. Зі святом, українці!

Телеканал Київ
День Незалежності: що на вас чекає на телеканалі «КИЇВ24»

Це другий День Незалежності, який із особливим трепетом відзначатимуть усі українці. Тому що ціну цього свята відчуває кожен із нас: ми тепер по-справжньому знаємо й розуміємо, що таке Незалежність і як важко вона дістається нашому великому та гордому народові. Цей день для нас тепер назавжди – з присмаком сліз, але ми ніколи не відмовимося від цього свята. Ось такий настрій буде в ефірі телеканалу «КИЇВ24» 24 серпня

Телеканал Київ
За чисте довкілля: команда телеканалу «КИЇВ24» підтримує Всесвітній день прибирання

Ведучий Андрій Джеджула та шеф-редакторка каналу «КИЇВ24» Наталя Дубовик разом із українськими зірками й блогерами закликали підтримувати чистоту довкілля та разом врятувати країну від наслідків екоциду й приєднатися до Всесвітнього дня прибирання в Україні.

Телеканал Київ
Ілона Довгань разом із Риммою Зюбіною, Ірмою Вітовською, Тонею Матвієнко та іншими відомими українками стала амбасадоркою проєкту, спрямованого на профілактику раку шкіри

Зірки українського телебачення, кіно, театру, шоубізнесу та спорту об’єдналися для того, щоб привернути увагу громадян до дуже важливої проблеми профілактики меланоми.

Телеканал Київ