У четвер, 26 жовтня, в столичному кінотеатрі «Планета Кіно» в РЦ «Блокбастер» відбулася прем’єра документальної стрічки «Нація футболу» режисера Володимира Мули («ЮКІ»).

Першими фільм побачили: телеведучі Ігор Кондратюк, Слава Соломка, Олексій СухановМикола Васильков, шеф-редактор телеканалу «Київ» Наталя Дубовик, тренер юнацької збірної Володимир Єзерський, зірки вітчизняного футболу Владислав Ващук, Андрій Воробей, В’ячеслав Шевчук, Едуард Цихмейструк, Сергій Коновалов, прославлений тенісист Сергій Стаховський, легенда хокею Олексій Житник та інші гості вечора, які витримали дві повітряні тривоги, що змусили відстрочити показ стрічки майже на дві години. Але ж такі нюанси не можуть зупинити глядачів від перегляду нового українського кіно. 

 

«Я дякую кожному, хто, незважаючи на важкі реалії сьогодення, таки дочекався показу та потрапив до кінозали. Завдяки кропітким старанням ЗСУ нам таки вдалося показати не лише кіно, а й вкотре довести, що нас не зламати. Дякую, хлопці, що підтримуєте нас! Ми, у свою чергу, обов’язково будемо підтримувати Вас! Слава Україні!» – звернувся до гостей режисер стрічки Володимир Мула.

 

До слова, під час прем’єри «Нації футболу» Володимир Мула був удостоєний Подяки від Сил Спеціальних Операцій ЗСУ за підтримку та допомогу Українському війську. 

 

Нагадаємо, картина «Нація футболу» розповідає історію становлення української збірної з футболу, реконструюючи події завдяки ретельній роботі з архівами, зйомкам бекстейджу та ексклюзивним зірковим інтерв’ю від Андрія Шевченка, Олега Блохіна, Йожефа Сабо, Артема Мілевського, Олександра Зінченка, Олександра Шовковського, Руслана Ротаня, Андрія П’ятова, Леоніда Буряка та інших зірок українського футболу.

 

Офіційний синопсис нового вітчизняного документального фільму:

Мільйони українських підлітків мріють про футбол і живуть футболом. І немає більшої честі у цій грі, ніж стати частиною національної збірної. «Нація футболу» – це вражаюча розповідь від перших осіб про становлення збірної України, яка ніби повторює траєкторію становлення нашої держави – від скромного початку, повного ігнорування та безвіри – до перших перемог і вражаючих результатів. Найдраматичніші двобої, неймовірні голи та правда, яка перевершує фантазію – «Нація футболу» створена для великих екранів.

«Нація футболу» створена Teleprostir Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Міністерства культури та інформаційної політики України. Дистриб’ютор – україно-балтійська компанія Adastra Cinema, створена в 2022 році.

Генеральним партнером виступила компанія VBET

Стратегічні партнери: COLONNADE, UNIVERSALNA, KLO.

У широкому прокаті в український кінотеатрах «Нація футболу» стартує вже 27 жовтня.

Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв Телеканал Київ - #ДивисьКиїв