«З перших днів війни більша частина нашого колективу залишилася у місті, на своєму телеканалі. Ми продовжували ходити на роботу, часто ночували тут, тому що пересування містом було і небезпечним, і затратним за часом. Колеги навіть принесли на канал своїх домашніх тварин! Нам справді важливо було донести до людей усе, що відбувається на нашій землі, все, що тут творять солдати РФ, підтримати українців… – розповідає шеф-редактор служби новин телеканалу Наталя Дубовик. – Особливо зворушливим було те, як наші співробітники підтримували одне одного – і фізично, і психологічно, дбали та допомагали колегам. Для нас цінним є те, що нашу діяльність оцінили організатори проекту «Люди для Людей». Приємне визнання, а ще те, що сертифікати на діагностику дають нам можливість подбати про співробітників у прямому значенні».
Соціальний проект «Люди для Людей» започаткував громадський діяч, лікар-дерматоонколог Андрій Лисецький через кілька місяців після початку повномасштабної війни в Україні. «Нам усім було дуже важко на той час, багато хто не міг знайти точку опори, багато хто поїхав, втратив роботу, не кажучи вже про те, що гинули й гинуть наші українці, руйнуються долі, – каже Андрій Вікторович. – Але кожен із нас захоплювався і захоплюється людьми, які, попри небезпеки та страхи, залишилися в рідному місті, на робочих місцях, і стали чесно та терпляче робити все, щоб допомогти місту, людям навколо себе – і фізично, й морально…»
Лікарі мережі клінік CALM під керівництвом Андрія Лисецького одними з перших відновили роботу, стали приймати пацієнтів, а також доєдналися до волонтерського руху, заснувавши ГО «Лікарський Фронт», та заснували соціальний проект «Люди для Людей». У його рамках стали вручати сертифікати на обстеження городянам, які опікуються столицею. «Вони дбають про нас, – продовжує ініціатор проекту, – а ми вирішили дбати про них звичними для нас методами, робити те, що добре вміємо…»
Засновники проекту одразу звернули увагу на те, що телеканал «Київ» із перших днів війни працював у штатному режимі, не перериваючи мовлення навіть у найбільш небезпечні дні, у блекаути, підтримуючи дух українців та надаючи всім відкриту та чесну інформацію з місця подій. Сертифікати отримали телеведучі та закадрові співробітники, які забезпечують надійний «тил» для тих, хто в ефірі.
Проект «Люди для Людей» продовжується та шукає своїх героїв. Шеф-редактор служби новин каналу Наталя Дубовик висловила бажання підтримати проект та допомогти з пошуком гідних героїв. Ними можуть стати прості люди – комунальники та провідники, пожежники та поліцейські, енергетики та рятувальники, люди інших професій, які роблять усе для того, щоб наше місто жило, дихало і ставало все кращим, незважаючи на випробування.
Оператори українських телеканалів про вплив війни на їхню професію.
Спецпроєкт створений у рамках співпраці КИЇВ24 з 5-ю окремою штурмовою Київською бригадою. Він являтиме собою…
Напередодні свята Великодня ведучі телеканалу КИЇВ24 Анастасія Красніцька, Ілона Довгань та Юлія Гльоза продовжили відшукувати…
Ми живемо у вік комунікацій, коли харизмою голосу можна вирішити безліч проблем та досягти важливих…
29 березня в ефірі КИЇВ24 обговорювалась тема ядерної загрози з боку Росії — складне, але…
Знімальна група на запрошення «Національного Антарктичного Наукового Центру» вирушила на шостий материк Землі