Сьогодні вранці, 5 березня, сайт КиївMedia, разом із підсайтами телеканалу “Київ” та радіостанції “Київ FM”, зазнав DDoS-атаки.

Внаслідок атаки, яка почалася біля 9 ранку, сайт був недоступний. Сервер сайту КиївMedia зазнав сторонньої атаки зовні. Нашими технічними спеціалістами вдалось відновити роботу нашого ресурсу. Наші технічні спеціалісти досліджують джерело такої атаки. 

Ми вважаємо, що причина такої атаки – це непохитна позиція сайту КиївMedia, а також телеканалу та радіостанції “Київ” в об’єктивному висвітлення війни, яку Росія розпочала в Україні, злочинів путінського режиму проти людяності. Зокрема на Київщині.  

Основна частина нашого невеликого колективу редакторів сайту залишилася в Києві і всі ці дні працює в шаленому графіку і робить новини для сайту з відносно безпечних місць. Ми робимо все можливе для того, аби ви отримували перевірену, оперативну інформацію про перебіг подій. І будемо працювати до тих пір, поки це буде можливо. 

Ваша довіра відобразилась у багатократному рості трафіку. Ми стали одним з основних джерел інформації в інтернеті про перебіг війни як у Києві та області, так і по Україні в цілому.