Телеканал «Київ» – перша кнопка столиці – приготував для своїх глядачів особливий новорічний ефір.

Військові, енергетики, лікарі, водії, комунальники, працівники метро, вчителі та інші представники важливих професій 2022 року стануть головними героями святкового марафону. Ми запрошуємо всіх киян та гостей столиці провести цю добу разом. Буде душевно, світло, сумно та весело!

«Ніхто, хто прийшов із війною на нашу землю, не забере в нас свята – воно відбудеться всупереч усьому! – каже шеф-редактор служби новин каналу «Київ» Наталя Дубовик. – Ведучі, журналісти, оператори – всі ми проведемо новорічну добу у студії разом із нашими глядачами, щоб створити теплу атмосферу, згадати найкраще, поплакати, посміятися, підтримати один одного та загадати бажання, яке у нас сьогодні одне на всіх!»

Новорічний ефір каналу «Київ» цього року розірве всі шаблони: ніколи раніше не було такого, щоб головними героями на цьому святі були звичайні люди, ті, хто завжди залишається за кадром. Це – військові та пожежники, комунальники та енергетики, сантехніки та транспортники, лікарі та вчителі, працівники метро та провідники, рятувальники та поліцейські.
12 годин – 12 найважливіших професій року.

Кожна година буде присвячена представникам цих професій. Ми висловлюватимемо їм своє визнання, ми говоритимемо про їхні перемоги та перешкоди. Це вони – багато хто – вперше в житті – з’являться на екрані крупним планом як справжні герої, завдяки яким столиця пережила трагічну весну, гаряче літо, тривожну осінь і продовжує жити цієї похмурої зими! Без них було б неможливим повноцінне життя Києва в умовах воєнного часу, адже ці люди постійно залишалися й залишаються на робочих місцях, незважаючи на обстріли та складні умови роботи. Вони й зараз роблять для городян та гостей міста значно більше, ніж передбачає їхня робота. Чи могли б ми ще нещодавно уявити, що до працівників метро ми йтимемо за захистом, щоб просто підзарядити телефон і зігрітися, отримати необхідну допомогу й підтримку?

Окремий акцент ми зробимо на цифри. Київ у цифрах. Скільки в нас з’явилося нових сімей цього року, скільки малюків народилося, скільки будинків на Київщині вже вдалося відновити та багато іншого. Для нас дуже важливо показати, що Київ – не зламаний, що, попри війну, він розвивається, що тут живуть люди, що сюди повертаються жителі та приїжджають гості.

Цього року Київ став для багатьох людей, які рятувалися від війни та окупації, територією тепла та гостинності. І, продумуючи програму, ми хотіли подбати й про цих людей, орієнтувалися на їхні інтереси та настрій.

У новорічному марафоні працюватимуть усі ведучі каналу «Київ»! В ефір виходитимуть по кілька ведучих одночасно: дія буде динамічною й дуже природною.

Ми згадаємо міські новорічні ялинки та святкові вистави за останні 12 років! Багато киян побачать на екранах себе! Нам дуже важливо освіжити в пам’яті те, як весело, сито, затишно та дружно ми жили, й ми не маємо наміру відмовитися від своєї мрії жити ще краще!

«У нас не виникало жодних сумнівів щодо того, що концерт обов’язково має бути, – продовжує Наталя Дубовик. – Ми дуже хочемо, щоб кияни та наші гості об’єдналися довкола нас, потанцювали, усміхнулися. Адже яким би темним не був час, але його освітлюють люди та наше бажання жити…»

Порадує наших глядачів і святковий концерт у двох частинах під назвою «Загадай бажання». Він буде камерним, домашнім, без пафосу, блискіток та розкоші.

У концерті візьмуть участь: PROBASS ∆ HARDI, KARTA SVITU, Анна Трінчер, GREMO, YATSUTA, Артур Боссо, TANYA LI & TIM, ГУРТ UKIEZ, Сергій Лазановський|RIDNYI, Аня Добриднєва, PROBASS FEAT. Олег Скрипка, SOWA, БУЙЛУК, DEMCHUK, Сергій Мироненко, Софія Єгорова, VLAD DARWIN.

І, звичайно, ми пам’ятаємо, що багато глядачів сядуть за столи без своїх батьків, чоловіків, братів, коханих, дружин, сестер, доньок, мам… Ми безмежно вдячні тим, хто зустріне 2023 рік в окопах, на лінії фронту, в чужих будинках та казармах.

Наше свято матиме присмак гіркоти, бо ми обов’язково вклонимося тим, хто вже ніколи не зустріне нового року, ніколи не збудує будинок, не обійме рідних, не народить дитину, не погладить собаку, не повернеться до професії. Але вони назавжди будуть у наших серцях та пам’яті.

І тому буде свято. Свято, яке поєднає нас усіх.

До зустрічі 31 грудня о 9-00! На першій кнопці столиці.

Фото: Євген Міглазов
Візаж: Анастасія Шкіра, Лариса Олексенко, Тетяна Збродська