Ведуча телеканалу «Київ» стала спікеркою благодійної мотиваційної зустрічі жіночого клубу Ілони Гвоздьової. Завдяки проведенню заходу, зокрема, вдалося зібрати 50 000 грн на лікування дітей, які зазнали різних психологічних травм внаслідок бойових дій.

У Києві відбулася мотиваційна зустріч жіночого клубу Ілони Гвоздьової. Українські зірки, інфлюєнсерки, підприємниці, self-made жінки зібралися разом, аби обговорити важливі теми – від самооборони до віри у себе – та підтримати благодійні збори.

Ведуча телеканалу «Київ» Євгенія Золотоверха долучилася до заходу й виступила з актуальною для багатьох темою: «Як рухатися далі, коли в тебе ніхто не вірить».

«Я вже більше 15 років працюю на телебаченні, 3 останні роки я працюю основною ведучою прямого ефіру, і я хочу вам зізнатись в одному: все найкраще в моєму житті сталося, коли я стала важити більше ста кілограмів. Моя родина в мене не вірила. Я все життя мріяла бути акторкою. Тато про це дізнався, коли мені було 16 років, і сказав: «Із тебе вийде тільки бухгалтер». Чесно зізнаюся, в той момент це було вперше в житті, коли я сказала чітке ні й що я сама буду обирати, що робити й ким я буду. Чесно зізнаюся – до театрального інституту я не вступила, але вступила до Університету культури. І, зрештою, саме там я зустріла першу людину, яка так відкрито в мене повірила і яка чесно могла мені пояснити, що я талановита», – поділилася ведуча своєю історією.

Вона наголосила, що інколи потрібно казати ні навіть найближчим і самим обирати, що робити. А інколи треба просто йти далі.

Телеканал Київ

«І головне – не ховайтеся від своїх мрій за власним тілом, за власними зморшками, за власним соціальним статусом, за фразами «там усе куплено» – просто йдіть, просто рухайтесь!», – такими словами завершила свій надихаючий виступ Євгенія Золотоверха.

Цього разу захід був організований із метою зібрати кошти на психосоціальну реабілітацію, рекреаційну та фізичну підтримку дітей із симптомами ПТСР. Удалося зібрати суму у 50 000 грн, що піде на лікування 30 діток, які зазнали різних психологічних травм внаслідок бойових дій, як-то втрата батьків, перебування в окупації тощо. Також завдяки проведенню зустрічі було закрито терміновий збір у 58 000 грн для Галини з онкологією 4 стадії.

Благодійний захід також підтримали відомі українські зірки: співачка TAYANNA, актриса кіно та театру Анастасія Цимбалару, співачка та авторка пісень Альона Омаргалієва.

Фітнес-експертка, засновниця курсу особистої безпеки «СТРУМ», фітнес студії «Фактура», авторка книги «Діло в тілі» Ксенія Літвінова та її чоловік – співзасновник «СТРУМ» та студії «Фактура» Микола Дацюк провели для присутніх курс з особистої безпеки для цивільних в міських умовах.

Одну з найактуальніших тем, з якою стикалась чи не кожна жінка у своєму житті, про те, як приймати та любити своє тіло, на бранчі підняла фітнес-тренерка, засновниця програми схуднення та першого в Україні інста-журналу здорового способу життя та бренду BorzhemSky, телеведуча каналу СТБ – Марина Боржемська.

На відверту розмову у рубриці «7 чесних хвилин з Іванною Слабошпицькою» завітала власниця YULA company та багатодітна мама Юла. Пані Іванна, продюсерка соціальних проєктів та головна редакторка журналу VIVA, розпитала свою гостю щодо відносин на відстані, адаптацію дітей закордоном та відмінності у сприйнятті новин у тих, хто виїхав.

Наприкінці заходу учасниць розважила харизматична стендап-комікеса Настя Зухвала, а пізніше усі із задоволенням долучились до танцювального майстер-класу від Ілони Гвоздьової.

Вже вкотре до благодійного заходу долучився й неперевершений ведучий бранчів UWU, колега Євгенії Золотоверхої – ведучий телеканалу «Київ», актор театру і кіно – В’ячеслав Соломка. З осені 2022 року він є незмінним ведучим мотиваційних зустрічей жіночого клубу Ілони Гвоздьової, і таким чином допоміг зібрати кошти вже для багатьох людей, які дуже потребували допомоги.