Телеканал «КИЇВ24» підтримав соціально-інформаційний проєкт SkinScan/Я бережу свою шкіру, а обличчям проєкту стала телеведуча Анастасія Красніцька. Її світлина представлена в унікальній фотовиставці, яка відкрила місячник безкоштовної діагностики родимок

Соціальний проєкт SkinScan, орієнтований на профілактику раку шкіри та інших новоутворень шкіри, проходить п’ятий рік поспіль. Його засновник, відомий дерматоонколог Андрій Лисецький, щороку запрошує до участі у проєкті знаменитих та авторитетних українок, які своєю підтримкою привертають увагу до проєкту, закликаючи людей пройти обстеження  та отримати паспорт шкіри. На сьогодні проєкт підтримали 28 жінок, які є лідерками думок.

Цьогоріч на пропозицію стати однією з амбсадорок проєкту відгукнулася й Анастасія Красніцька, яка перейнялася ідеями проєкту. Враховуючи, що рак шкіри стрімко молодшає і вже зараз входить до трійки «лідерів» серед онкозахворювань, Анастасія вважає за важливе розповідати українцям про те, що рак шкіри – повністю виліковний за умови ранньої діагностики.

Телеведуча зробила чекап своєї шкіри та родимок і порекомендувала зробити це кожному, адже родимки є у 100% людей, і найпомітніші з них можуть бути небезпечними.

Нагадаємо, що місячник безкоштовного обстеження триває, й кожен киянин та гість столиці може пройти повний чекап шкіри до 20 червня у ТРЦ DREAM yellow (третій поверх, атріум Греція). Крім того, можна також відвідати фотовиставку, де зіркові українки представлені в оригінальних образах, в основу яких лягли національні мотиви. Приходьте, не втрачайте унікальної можливості подбати про здоров’я та отримати задоволення.

Телеканал Київ

Нагадаємо, що цей проєкт уже отримав підтримку 28 медійних персон України, серед яких: Ілона Довгань, Римма Зюбіна, Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Тоня Матвієнко, Дар’я Трегубова, Лаура Марті, Ілона Гвозд’ова, Ганна Різатдінова, Марина Боржемська, Мішель Андраде та інші.