Канал уже вдруге отримав премію Big Data Awards, церемонія якої днями відбулася у столиці. Цього разу телеканал визнано найкращим регіональним мовником.

Премія Big Data Awards – щорічна нагорода у сфері телебачення, яка вручається за високі показники в системі Big Data Raiting протягом року. Переможці премії визначаються за результатами підсумків щомісячного лідерства у тій чи іншій категорії, цього разу їх було дев’ять. Премія проходить уже вшосте, а її засновниками традиційно є компанія Big Data UA. Дослідницька компанія оснащена найсучаснішими інноваційними системами виміру, тому довіра до результатів не викликає сумніву. Цього разу було оприлюднено тренди, які продемонстрували падіння спільного глядацького інтересу до пізнавальних та дитячих програм, але зафіксували стійкий попит на новинний контент.

Нагороду отримала очільниця  телеканалу «Київ» Наталія Лященко, яка вийшла за статуеткою у фірмовій  футболці телеканалу, щоб підкреслити корпоративну єдність колективу та показати, що сьогодні приємно й радісно демонструвати свою причетність до бренду, що динамічно зростає та підтверджує високі професійні стандарти.

«Ми не вперше отримуємо престижну премію Big Data Awards, але нагорода 2023 року для нас особливо цінна: вона означає, що з початком війни ми вибрали правильну стратегію розвитку, потрібний і корисний для кожного контент, відповідну тональність та інтонацію спілкування з глядачами, – говорить очільниця телеканалу «Київ» Наталія Лященко. – Для нас було важливо зберегти оригінальне мовлення, й ми взяли курс на те, щоб в епіцентрі міських подій бути завжди першими. І в нас вийшло! Я впевнена, що це результат творчої синергії всіх наших підрозділів – телеканалу, радіо та діджитал-платформи. Ми продовжуватимемо пропонувати нашим глядачам краще й корисне, ми будемо тримати баланс думок, ми допомагатимемо й надихатимемо, бо це – наша місія!»

«Як тільки збільшується кількість цікавої для аудиторії інформації – відповідно зростає його популярність серед глядачів. За останній рік телеканал «Київ» здобув таку глядацьку аудиторію саме завдяки тому, що надавав інформацію, яка є життєво необхідною для глядачів, починаючи від розміщення бомбосховищ і закінчуючи графіками відключення електроенергії», – так прокоментував лідерство нашого телеканалу в номінації «Кращий регіональний мовник» директор агенції Big Data UA та засновник премії Сергій Бойко.

Нагадаємо, що вперше телеканал «Київ» отримав статуетку та грамоту Big Data Awards у 2019 році в номінації «Прорив Року». З того часу телеканал демонстрував потужну динаміку розвитку, озброївшись міжнародними стандартами журналістики та етики, й сьогодні ми щасливі, що кияни довіряють нам та вважають наш телеканал своїм головним ресурсом новин та відповідальним гідом у житті міста та держави.