Ведучий телеканалу «Київ»

Мої головні цінності:

– Моя сім’я. Зі своєю дружиною Олесею я познайомився в університеті культури. Ми були одногрупниками на факультеті кіно і телебачення. І з тих пір – 15 років разом, і 11 у шлюбі – пройшли через вогонь і воду. Вона – найближча людина в моєму житті, мій мотиватор, моє серце й душа. Вона – мій найстрогіший цензор прямих ефірів і найцінніший порадник щодо костюмів для проведення свят. Кохання усього мого життя!

– Моя робота. Журналістика – це навіть не робота, це спосіб життя та мислення. Особливо, коли ти за 11 років на телебаченні пройшов усі щаблі – від титрувальника до ведучого. Коли працював на 8-ми каналах і з кожного виніс досвід, спосіб побудови робочого процесу, а колеги перетворились на друзів. І як би часом не було складно, марудно чи нервово – у глибині душі ти завжди відчуваєш, що ти б не проміняв цю роботу ні на що.

– Моя репутація. Спокійний, стабільний, врівноважений, той, хто не підведе. Я не той, хто дзвонить кожен день, щоб поцікавитись, як справи. Але варто тільки попросити мене про допомогу – світ переверну, гори зверну і примчу! Намагаюся завжди тримати слово й не засуджувати людей. Я хочу, аби моє ім’я асоціювалося в людей із надійністю.