Ведучий телеканалу «Київ»

Я – телеведучий, актор і навіть трошечки іноді продюсер. Але це поки так, забавки. А  віднедавна я затятий волейболіст – під час війни мене потягнуло на спорт і засмоктало саме в волейбол.

Є люди, що кажуть: «Я колись у школу збирався під ваші програми». Страшно таке чути, але я реально 9 років вів різноманітні ранкові шоу.

Хтось вважає мене ботаніком, і частково це правда. Бо в школі я вчився винятково на відмінно, якщо подивитися табелі, то за всі десять років навчання по всіх предметах річний бал у мене «відмінно», і школу я закінчив із золотою медаллю. І ще двічі був переможцем всеукраїнського конкурсу читців поезії Шевченка серед школярів. А потім і університет я закінчив із червоним дипломом. Проте навчався я там, де ботаніків зовсім практично немає – в театральному університеті на актора. Потім – кілька років у різних українських театрах (Молодий, Сузір’я і На Подолі), 50 різних фільмів. А далі я зрозумів, що хочу доносити людям не чужі думки, а власного, скажімо так, авторства, й почав штурмувати телеканали, бо усвідомив, що там для мене буде безкрайній простір для реалізації. Спершу був «Підйом» на Новому каналі. Там уже я чітко відчув, що на телебаченні, ніби риба у воді. Це були два роки найкрутішої телевізійної школи. Потім «Ранкові курасани» на ТВі. Пів року щастя. Після чого мене запросили на канал «Україна». Це були фантастично драйвові два роки роботи, де я встиг спробувати себе у всіх можливих телевізійних амплуа. І весь цей час то були ранкові шоу в різних форматах. Далі я був ведучим програми «Доброго ранку, країно» на каналі ЕРА. Ще я встиг попрацювати радіоведучим. І от уже більше трьох років я кайфую на телеканалі «Київ», який увесь цей час змінювався і прогресував. Тут уже по-справжньому мені вдалося розправити крила. Тут мене цінують та прислухаються. Тут команда – бомба! Сподіваюся, ще багато встигнемо тут революційного зробити.