Ведуча телеканалу «Київ»

Як же свого часу діставали вимоги викладачів в університеті: «Будьте універсальні і креативні! Щоб могли проявити себе і в полі, і в студії, в пісках і снігах, у холод і спеку; з малечею і старим знайти спільну мову й бути органічними в будь-якому жанрі».

«Так, цьому неможливо навчитись», – думала собі я! Єдина формула універсальності – щирість! Ну, і, звісно, інтерес до того, що робиш.

Мені справді цікаво дізнаватись, вивчати і приміряти на себе несподівані ролі та занурюватися в різні людські світи. В мені вживаються й аніматор, й аналітик, а Newsroom дає мені можливість проявити ці іпостасі. Адже впродовж одного ефіру я з нашими гостями можу і танцювати канкан, і обговорювати геополітику.

Однак, дуже важливо за універсальністю, яку виробляєш на догоду глядачеві, не розгубити свою унікальність. Тож і в житті, і в роботі я шукаю в цьому свій ідеальний баланс.

Водночас я – любителька контрастів. До прикладу, якщо в роботі я спілкуюся з великою аудиторією, то в приватному житті – просто ас у спілкуванні тет-а-тет. Я можу створити атмосферу легкості й довіри.

Доказова медицина і психологія – мої улюблені стихії. А хто ж не любить поговорити про здоров’я і почуття?! Ну, якщо хтось і не любить, то він просто не спілкувався зі мною.

Зізнаюся, мені притаманна певна старомодність – в одязі, музиці, кіно, гастрономічних уподобаннях, взаєминах. Але, щоб це не затягувало мене в ізольовану бульбашку – обов’язково пробую щось нове й неординарне. Приблизно так – на 9-ть класичних суконь у гардеробі 10-та річ має обов’язково бути шаленого крою і яскравого кольору.

Також наразі серйозність моєї роботи ідеально доповнює барвами мій синочок, адже при всій відповідальності батьківства, дитина – це прекрасна нагода погратися й насолодитися всім, чим сама вдосталь не натішилася в дитинстві.

А щодо особистого, то варто просто відкрити сусідній файл – там Тарас Кобзар розповідає про себе, і з написаного легко зрозуміти, чому ми разом. Він відповідає за надійність, а я – за те, щоб нам було цікаво й затишно!