Ведуча телеканалу «Київ»

Чому журналістика: з дитинства мріяла, так, банально, але ще з дитячого садочка захоплювалася діловими й розумними жінками в телевізорі. А на УТ 1 – ще й красивими дикторами. Розуміла, що ця професія триматиме мене постійно в тонусі, змушуватиме бути ерудиткою, тримати руку на пульсі. А ще хотілося приносити людям користь. Коли ти мовиш на велику аудиторію, ти одночасно розповсюджуєш важливу інформацію, якою хочеш поділитися, багатьом людям. Люблю нашу професію за просвітництво й можливість надихати людей на хороші вчинки.

Мої місця: народилась на Полтавщині, виросла на Кіровоградщині, останні 20 років живу в Києві. Київ для мене – найкомфортніше й найенергетичніше місце на Землі.

Навчання: хотіла вчитись на журналістиці саме в Києві, в університеті Шевченка, щоб був заклад з історією, спадком, традиціями, знаними фахівцями. Так і сталося. Довго до цього йшла, але прийшла. Закінчила Інститут журналістики КНУ, бакалаврат та магістратуру, з червоними дипломами. Вчилась на курсах ВВС в НГО «Інтерньюз Україна», проходила стажування в США. Випускниця «Аспен-Україна» (2008 р.), Київська школа політичних студій, Літній університет Ради Європи (2009 р.).  Друга вища освіта 2022 р. – психологія.

Журналістський досвід: вперше прийшла на ТБ 1995 року, починала як диктор. Оголошувала програму передач. Потім – ведуча розважальних програм, згодом – новин та інформаційно-політичних проєктів. Працювала на каналах: НТН, 1+1, ТВІ, Суспільне, 24, ТК Київ. Радіо Громадське, Радіо НВ. Була радницею міського голови. На каналі «Київ» уже вдруге. Спочатку це був мій перший телеканал у Києві, потім багато інших, і в 2020 році – знову тут. Але це вже зовсім інший канал, ніж той, який був зразка 2003 року. Веду тренінги з підготовки до виступів у медіа, журналістські школи, модерую круглі столи, великі заходи. Була ведучою конференції за участі першої леді О. Зеленської.

Інші захоплення: збираю фільми культових режисерів, фільми про медіа та публічні виступи, артхауз. Маю практично всю добірку фільмів з Одрі Хепберн, велику колекцію речей із її прінтами та книги-альбоми. Захоплююсь сучасною українською музикою, прозою і поезією. Люблю мандрувати. До пандемії встигла побувати в 23 країнах.

І ще 10 фактів про мене:

1) Була депутатом міської ради Комсомольська на Полтавщині

2) Побувала за 3 місяці до вибухів у Нью-Йорку в вежах-близнюках

3) Була на Ніагарському водоспаді, Стоунхенджі, батьківщині Шекспіра

4) Мене назвали на честь угорської дівчинки з оповідання Олеся Гончара

5) Працювала в парному веденні з кількома чоловіками, які потім стали народними депутатами

6) Брала інтерв’ю у 6 прем’єр-міністрів, 5 президентів України, першої леді та трьох експрезидентів інших країн

7) Організовувала школу лідерів для студентів «Покоління 2020», серед яких була й майбутня міністерка освіти

8)  Залишила посаду, квартиру, депутатство й переїхала в Київ на «голе місце» для реалізації своєї мрії – жити в Києві, працювати на телебаченні

9) Більше року вела авторську програму на радіо з психологами про психологію

10) За переказами в родині, мій прадід був козаком.