Уже вдруге свій День народження Тарас Кобзар відзначає під час повномасштабної війни. Ми підготували одинадцять цікавих фактів про ведучого телеканалу «КИЇВ24».

Ідеальний менеджер часу. Це його улюблене побутове хобі. Якщо попереду якась – поїздка, подія, важливе рішення в житті, покупка, Тарас обов’язково сідає і планує: що, коли, в який день, скільки він на це витратить часу, куди поїде, якою дорогою, який прокладе маршрут, коли і в якій точці кому зателефонує. Він отримує колосальне задоволення від своєї навички ідеального планування! І ця навичка тільки вдосконалюється з часом. Він каже, що єдина проблема в його тайм-менеджменті – що в добі 24 години. 30 було б ідеально!

Перші гроші заробив у 6-му класі. Мама Тараса працювала продавчинею, тож довірила йому продавати сухе польське морозиво для домашнього приготування.

Усередині він – джокер. Перша освіта у ведучого – акторська, й більшість людей і в його образах, і в житті теж сприймають його виключно як протагоніста, ідеального хлопчика, однак Тарас завжди знає, що всередині він – хитромудрий джокер. Він дозволяє вам роками залишатися в своїй солодкій омані, що ви знаєте, який він. Але це не так. Дружина іноді називає його «скринькою Пандори».

У відповідь на це він скромно усміхається й каже, що нічого такого таємничого за сімома замками в нього немає. Але насправді там, де потрібен хід конем, де потрібна логіка сірого кардинала, де потрібна роль ведучого «Мафії»… Він ніколи не «мирний» і ніколи не «мафія». Він – ведучий і той, хто знає: хто є хто. Коли потрібна особлива роль, коли він зможе зіграти ключову розв’язку якоїсь ситуації – тоді з його глибинних внутрішніх пластів на сцену виходить джокер.

Автомобіліст «із пелюшок». Це його найбільш раннє захоплення. Як тільки він навчився сидіти, батьки клали йому в ліжечко різні журнали про автомобілі, й він це все вивчав. Татові книжки по механіці автомобіля й ремонту – він усе це обожнював, дізнавався про всі нові моделі, новинки. Про виробників, історію кожного бренду, моделі, дизайнерів – він знає про автомобілі все. До речі, свою кар’єру він почав із «Першого автомобільного». Це була мрія: він працював на телебаченні, за фахом, та ще й із улюбленою тематикою! І найбільшою прикрістю впродовж цілих 36-ти років для Тараса було те, що він радив усім своїм друзям, який вибрати автомобіль, розумів, який краще буде двигун, яка трансмісія, яка підвіска, він усе вивчав, цікавився і зовні всім, і начинням, усім підказував, оцінював, що хто купив… але за кермо власного автомобіля сів лише цього року, після народження синочка. І відтоді в нього завжди з собою щонайменше вісім чи десять різнокольорових м’якеньких рушничків для різних деталей, тому що мрія нарешті збулася! Але в нього ще безліч ідей, який варіант авто він обере собі для тієї чи іншої життєвої ситуації.

Його обожнюють діти. Малюки друзів і рідних Тараса й Олесі завжди «окуповували» Тараса на всіх зустрічах і святах, бо він знає безліч ігор, фокусів і кунштюків. Зараз ведучий найбільше турбується про те, щоб за роботою, справами і втомою вистачало часу так само цікаво й весело проводити час уже зі своїм сином.

Любить грати в ігри на телефоні. Навіть на старій чорно-білій Nokia із задоволенням пограє у змійку.

Якщо б не вступив до Києва й не склалося з телебаченням, був би істориком. Тарас обрав би історичний факультет Сумського педагогічного інституту. Зізнається, що навряд би осів шкільним вчителем і найімовірніше мав би зараз YouTube-канал про історію і, як і зараз, підпрацьовував ведучим івентів.

У караоке Тарас читає реп і забороняє вмикати при ньому чуттєві українські пісні, бо вони його можуть довести до сліз. Пісня «Росте черешня в мами на городі», наприклад, – під повною забороною, бо це – гарантія побачити його нескупу щиру чоловічу сльозу.

Про важливу книгу. Багато хто з Тарасового оточення вважає, що його проукраїнські настрої і свідомість сформулювалися після знайомства й одруження з Олесею й частих поїздок на захід країни. Насправді ключовий момент відбувся в шкільні роки, коли Тарасу до рук потрапила книга про концентраційні табори в Союзі («Архіпелаг ГУЛАГ»). Книга простимулювала шалений інтерес до історичної правди й відвернула від усього радянського.

Обожнює диню. Наприкінці літа щодня купує її дорогою з роботи додому. На День народження замість торта готовий задувати свічки на дині.

Мріє відкрити свій артзаклад із якісною музикою, смачним пивом і тематичними вечорами.

У День народження Тарас Кобзар також подякував тим, завдяки кому він має змогу відзначати цей день – нашим захисникам – і закликав підтримати збір для 131 столичного батальйону ТрО на штурмові ручні гранатомети Форт-600А, завдяки чому вдалося зібрати майже 50 тисяч гривень.

Команда телеканалу «КИЇВ24» вітає Тараса з Днем народження, а також із 12-ю річницею подружнього життя з Олесею Кобзар, яку ведучі святкують сьогодні, 28 серпня.