Немає сумнівів, що 1 жовтня, День захисників і захисниць України, відтепер – головне свято для кожного українця. Так є сьогодні, під час війни, й так буде завжди – й після неї. Цього дня телеканал «КИЇВ24» проведе особливий інформаційний ефір, кожну хвилину якого буде присвячено героям та героїням, які віддали свої життя заради нашої перемоги та наближають її прямо зараз.

О 9-й ранку в неділю вся країна зупиниться, щоб хвилиною мовчання вшанувати щохвилинний подвиг кожної людини, яка загинула, захищаючи Україну від масштабної російської агресії. Приєднається до хвилини мовчання й наш телеканал. Разом із глядачами ми віддамо данину пам’яті кожному загиблому на війні українцю й, зокрема, нашому колезі – ведучому програми «Київські історії» Андрію Загоруйку. Сюжет про нього глядачі побачать в ефірі.

Серед наших співробітників-фронтовиків є і зниклий безвісти: вже довгий час від нього немає жодних новин. Але ми продовжуємо сподіватися, що одного разу він усе-таки повернеться з цієї страшної війни.

«Незважаючи на те, що напевно будуть сльози, ми хочемо зробити життєствердний та оптимістичний ефір! – каже головна редакторка «КИЇВ24» Наталя Дубовик. – Ми говоритимемо про те, як змінювалася й міцніла наша армія, як змінювалися люди у своєму усвідомленому бажанні бути корисними для своєї країни на будь-якій ділянці, як змінюється наша територія перемоги. Це буде ефір про фронт та про тил, який робить фронт сильнішим. І, звичайно, про нашу велику подяку кожному, хто дає нам можливість працювати й жити…»

До студії запрошені військові, волонтери, військові експерти та люди, які щодня ризикують собою заради нашого майбутнього, заради нашого повноцінного життя та спокою на наших територіях.

Глядачі також побачать нові сюжети з циклу «Моя війна», який телеканал «КИЇВ24» розпочав іще на початку повномасштабного вторгнення.

Серед сильних історій про війну, про неймовірні досягнення наших героїв, трагічних історій обов’язково буде місце й військовому гумору, про який ми говоритимемо окремо – це дуже важливо.

«Сміх, іронія – це в нас постійний процес, – каже ведучий нашого телеканалу Максим Прокопенко, який зараз перебуває на фронті. Якщо ти без жартів живеш на війні, то в тебе дуже швидко поїде дах. Тому ми часто жартуємо, підколюємо одне одного. Сміємося навіть тоді, коли повна дупа…»

Окрім Макса Прокопенка, Україну сьогодні захищають на фронті також інші співробітники каналу «Київ24»  –  ще 9 сміливих та надійних чоловіків! Але з незалежних від нас причин ми не можемо, на жаль, зараз назвати їх поіменно. А ось начальник транспортного відділу Євген Омельченко  рік відслужив у ЗСУ й повернувся, зараз знову працює на нашому каналі.

Свій внесок у перемогу робить уся команда телеканалу – «КИЇВ24» співпрацює зі Страткомом і спільно з ним створює пронизливі документальні фільми про війну, бо правда про війну – один із наших головних видів зброї в морі ворожої фейкової інформації.

А ще на глядачів чекає зворушлива зустріч із кошеням Пупсом у традиційній рубриці Андрія Джеджули, який уже кілька тижнів у прямому ефірі влаштовує долю безпритульних тваринок. Проєкт створено спільно з ГО «Зоопатруль», і ми дуже пишаємось ним.

Цього разу вам запропонують усиновити пухнастика, який приїхав до «Зоопатруля» прямо з фронту, із гарячого Бахмута. Малюк прибився до наших хлопців в окопах  і залишився з ними жити в бліндажах. Згодом його доставили до Ірпеня в надії, що знайдуться для нього люблячі добрі руки.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ЗооПатруль UA (@zoopatrul.ua)

Напередодні свята телеканал «КИЇВ24» отримав відеоподяку від фронтовиків за те, що ми допомагаємо їм шукати домівки  для врятованих беззахисних тварин.

Ми запрошуємо глядачів разом провести цей день, сповнений нашої гордості, болю та любові до України та кожного захисника, який наближає нашу перемогу й довгоочікуваний мир.