Не пропустіть можливість потрапити в закулісся радіо й телебачення за донат нашим захисникам.
Благодійний проєкт «Екскурсії за донат на ЗСУ» на телеканалі КИЇВ24 та радіо «Київ FM» вже з вересня поновлює роботу після невеличкої перерви.
Учні молодших, середніх та старших класів школи, а також студенти вишів мають змогу зсередини побачити, як працює телебачення й радіо, познайомитися з ведучими та дізнатися більше про медіапрофесії. А ще – самим спробувати себе в ролі журналістів чи ведучих новин, попрацювати перед камерою або ж взяти участь у цікавому квесті, адже екскурсії є інтерактивними.
Для того, щоб потрапити на екскурсію, необхідно задонатити від чотирьох тисяч гривень на перевірений збір для наших захисників.
«Ми поновлюємо проєкт «Екскурсії за донат на ЗСУ», тому що він несе важливу соціальну місію – таким чином ми допомагаємо Збройним Силам України. Минулоріч екскурсії користувалися великим попитом, і завдяки ним ми задонатили на збори для наших захисників близько 100 тисяч гривень. Тож, чекаємо і в новому сезоні всіх охочих потрапити за лаштунки телебачення й заодно допомогти нашій армії», – говорить ініціаторка проєкту, головна редакторка «Київ FM» Ірина Главацька.

Команда проєкту щоразу розробляє індивідуальний сценарій та маршрут для кожної групи, враховуючи вік, інтереси та побажання учасників екскурсії. Крім того, до процесу часто долучаються й наші колеги – ведучі, редактори, режисери та продюсери, аби зробити подорож світом медіа максимально цікавою та інформативною. Таким чином кожна екскурсія стає особливою й дарує незабутні враження та емоції.


Важливо! У групі має бути не більше п’ятнадцяти осіб, включно з супроводжуючими. Саме така кількість є оптимальною, аби мати змогу максимально приділити увагу кожному екскурсанту і при цьому врахувати особливості робочого процесу команди КИЇВ24.
Для запису на екскурсію пишіть нам на пошту [email protected]. І – до зустрічі за лаштунками телеканалу КИЇВ24 та радіо «Київ FM»!
Нагадаємо, проєкт «Екскурсії за донат на ЗСУ» був започаткований у листопаді 2024 року. Відтоді ми встигли провести понад 30 екскурсій для школярів та студентів навчальних закладів Києва й області. Також до нас у гості завітали курсанти Київського інституту Національної Гвардії України та діти-переселенці з Маріуполя.

